maxipes.sk
maxipes.sk

Vyhľadávanie na webe
Prejť na: Obsah | Hlavné menu | Novinky | Aktuality | Patička

Maxipes Fík deťom

Kto by nepoznal Maxipsa Fíka! Maxipes Fík je detský animovaný seriál, ktorý vznikol už v roku 1975. Scenár napísal Rudolf Čechura, Fíka nezameniteľne nahovorill herec Josef Dvořák a oživil ho animátor Jiří Šalamoun. Postavičky z večerníčka ožili na výrobkoch nového radu detskej elektroniky.

maxipes-fik-detem_perex[1]Značka GoGEN v spolupráci s Českou televíziou uviedla na trh nový rad výrobkov  GoGEN KIDS. Ako už sám názov napovedá, jedná sa o elektroniku určenú špeciálne pre deti. Sortiment zahŕňa farebné televízie, tablety, prenosné DVD a MP4 prehrávače, fotoaparáty či vreckové hry. Spoločným znakom týchto produktov  je veselé farebné prevedenie, ale predovšetkým obrázky obľúbených postavičiek z večerníčkov Maxipes Fík priamo na výrobkoch.

Ako prvý vám predstavíme tablet GoGEN MAXPAD, ktorý je dostupný v rôznych farebných prevedeniach. Tento tablet si vaše deti zamilujú. Vy naviac, na rozdiel od štandardného „dospeláckeho“ tabletu budete mať kontrolu nad tým, s čím sa vaše dieťa baví. To umožňuje detský a rodičovský mód. V rodičovskom móde môžete do tabletu nastaviť jednotlivé aplikácie, ktoré bude mať vaše dieta k dispozícii.

Plné verzie vzdelávacích aplikácií Dopravná výchova, Malý záchranár a Prvá pomoc exkluzívne pre tablety GoGEN MAXPAD poskytla nezisková organizácia Záchranný kruh. Animované interaktívne hry obsahujú desiatky kapitôl, v ktorých sa deti zoznámia so všetkými rizikami a nebezpečnými situáciami, s ktorými sa môžu stretnúť. Sprievodcami v týchto aplikáciach sú herci a súrodenci Gondíkovi, herec Martin Dejdar a moderátor Vladimír Čech. V tablete nájdete taktiež detský výukový program angličtiny.


Publikované 30. July 2014

Podmenu