maxipes.sk
maxipes.sk

Vyhľadávanie na webe
Prejť na: Obsah | Hlavné menu | Novinky | Aktuality | Patička

Púzdro na tablet GoGEN Maxipes Fík MAXI KAPSA 7 G (GOGMAXIKAPSA7G) zelené

Máte doma detský tablet GoGEN s Maxipsom Fíkom a už vás omrzela jeho farba? nie je nič ľahšie, než zabezpečiť si novú farebnú Maxikapsu. A tablet je ako nový!
  • Popis
  • Technické parametre
  • K stiahnutiu
  • Alternatívy
Náhradné púzdro Maxikapsa pre detský tablet Maxpad7 rozšíří možnosti farebných kombinácií už zakúpeného tabletu. Nepáči sa vášmu dieťaťu farba tabletu, ktorú ste mu vybrali alebo sa vám pôvodné púzdro poškodilo? nie je nič ľahšie, než dokúpiť púzdro nové, farebné, presne podľa predstáv dieťaťa a tablet je ako nový. Púzdro je praktický doplnok tabletu, ktorý zvyšuje komfort držania a ochráni tablet pred pádom a poškodením. Maxikapsa je vyrobená z príjemného plne prefarbeného plastu na báze silikónu. Je mäkučká, príjemná na dotyk a naviac ozdobená postavičkami z večerníčka Maxipes Fík. Týmto zapadá do ucelenej série detskej elektroniky GoGEN Maxipes Fík. Pre deti, ktoré sa radi parádia, je možné zabezpečiť si k jednému tabletu naviac i ďalšie púzdra. Modré, oranžové, biele či zelené a doladiť si tak tablet podľa momentálnej nálady.

Náhradné púzdro Maxikapsa pre detský tablet Maxpad7 rozšírí možnosti farebných kombinácií už zakúpeného tabletu. Nepáči sa vášmu dieťaťu farba tabletu, ktorú ste mu vybrali, alebo sa vám pôvodné púzdro poškodilo? nie je nič ľahšie, než dokúpiť púzdro nové, farebné, presne podľa predstáv dieťaťa a tablet je ako nový. Púzdro je praktický doplnok tabletu, ktorý zvyšuje komfort držania a ochráni tablet pred pádom a poškodením. Maxikapsa je vyrobená z príjemného plne prefarbeného plastu na báze silikónu. Je mäkučká, príjemná na dotyk a naviac ozdobená postavičkami z večerníčka Maxipes Fík. Týmto zapadá do ucelenej série detskej elektroniky GoGEN Maxipes Fík. Pre deti, ktoré sa radi parádia, je možné zabezpečiť si k jednému tabletu naviac i ďalšie púzdra. Modré, oranžové, biele či zelené a doladiť si tak tablet podľa momentálnej nálady.
Záručná doba 24 mesiacov
Uhlopriečka displeja (palce)7
Možnosť polohovaniaNie
KlávesnicaNie
Určené pre model tabletuGoGEN Maxipes Fík MAXPAD 7
Pre značkuGoGEN
Farbazelená
Typ púzdrakapsa
Maximálna šírka zariadenia (mm)140 mm
Maximálna výška zariadenia (mm)225 mm
Hmotnosť 130 g
Výška 13,5 cm
Šírka 1,5 cm
Hĺbka 22,3 cm
Hmotnosť balenia 150 g
Výška balenia 26,3 cm
Šírka balenia 1,7 cm
Hĺbka balenia 16,5 cm

Podmenu